Експерти наполягають на створенні нормативного поля для запровадження інтелектуальних систем обліку природного газу


13 червня 2018 р. відбулося чергове засідання Громадської ради при НКРЕКП. У засіданні взяли участь усі члени НКРЕКП на чолі з Оксаною Кривенко.

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання представила Проект рішення щодо імплементації Євродиректив у контексті впровадження інтелектуальних систем обліку (ІСО) природного газу, із рекомендаціями щодо нормативно-правового забезпечення.  Рішення прийняли за основу.

Читати повністю

Реформування Державних будівельних норм. Круглий стіл в Мінрегіоні


28 березня 2018 року за ініціативи Асоціації виробників та постачальників газового обладнання Громадська рада при Мінрегіоні провела круглий стіл на тему: «Стан підготовки проекту Державних будівельних норм «Газопостачання» та його відповідність міжнародно-визнаним принципам нормування».

Читати повністю

АНОНС: Круглий стіл на тему: «Стан підготовки проекту державних будівельних норм «Газопостачання» та його відповідність міжнародно визнаним принципам нормування»


28 березня 2018 р. о 10 год. 00 хв. в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за адресою: м Київ, вул. Велика Житомирська, б.9, велика зала засідань Мінрегіону (четвертий поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Стан підготовки проекту державних будівельних норм «Газопостачання» та його відповідність міжнародно визнаним принципам нормування».

Організатор круглого столу: Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за ініціативи та за підтримки Асоціації виробників і постачальників газового обладнання.

Читати повністю

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання взяла участь у роботі круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку».


В ході проведення круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку» обговорювалися шляхи вирішення проблем ринку проектування – основою будівельної галузі, сфера якого вимагає висококваліфікованого кадрового забезпечення і запровадження сучасних технологій.

Читати повністю