Асоціація виробників та постачальників газового обладнання взяла участь у роботі круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку».


В ході проведення круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку» обговорювалися шляхи вирішення проблем ринку проектування – основою будівельної галузі, сфера якого вимагає висококваліфікованого кадрового забезпечення і запровадження сучасних технологій.

Читати повністю

Асоціація взяла участь у роботі Круглого столу «Саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу, влади та споживачів»


3 листопада під час Круглого столу «Саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу, влади та споживачів» в рамках Публічного діалогу #PROДіалог обговорювали проблематику впровадження та функціонування саморегулювання в Україні представники влади, бізнесу, громадськості та експертних кіл.

Читати повністю

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання вдруге увійшла до складу Громадської ради при НКРЕКП


Асоціація прийняла участь в установчих зборах для формування Громадської ради при НКРЕКП в зв’язку із необхідністю налагодження на професійно-профільній основі комунікації членів Асоціації – вітчизняних підприємств-виробників газового обладнання, з органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читати повністю

Асоціація взяла участь у роботі Круглого столу «Лібералізація ринку поставок природного газу: виклики і можливості»


Глава Асоціації виробників та постачальників газового обладнання В.Ейсмонт на особисте запрошення керівника проекту FORBIZ/EU4Business Маттіаса Хальдера взяв участь у роботі Круглого столу «Лібералізація ринку поставок природного газу: виклики і можливості» в рамках Публічного Діалогу, присвяченого аналізу державного регулювання ринку поставок природного газу.
Читати повністю