Шосте засідання Громадської ради при Мінрегіоні


12 липня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом Павла Міхайліді відбулося шосте засідання Громадської ради (Протокол № 6 від 12 липня 2017року).

На засіданні були присутні 19 членів Громадської ради, заступник начальника управління благоустрою та комунального обслуговування Людмила Полтораченко, а також головний спеціаліст відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Мінрегіону Сніжана Шульга, члени експертних груп, представники громадських організацій.

Читати повністю

26 квітня 2017 р в навчальному центрі ТОВ «СП «УКРІНТЕРМ» (м Біла Церква) відбувся семінар-нарада технічних і сервісних служб системи УКРІНТЕРМ, в якому Асоціація прийняла участь.


В ході проведення семінару Асоціація виробників та постачальників газового обладнання виступила з доповіддю про публічне обговорення у формі громадських слухань стану підготовки Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України проекту Закону України «Про енергетичну ефективність» в контексті імплементації директиви 27/2012/ЄС Європейського парламенту та Ради від 25.10.2012 р про енергоефективність, яке відбулось 6 квітня 2017 року за участю представників Держенергоефективності, членів Громадської ради, представників Мінрегіону, посадових осіб і працівників зацікавлених центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ і організацій.

Читати повністю

Асоціація поповнилася новими учасниками


 

Асоціація поповнилася новими учасниками. На позачерговому засіданні Правління Асоціації виробників та постачальників газового обладнання було одноголосно прийнято рішення про прийом тернопільського ТОВ «УКР-СНАБ» (протокол № 21 від 21.03.2017 р.) в члени Асоціації та надання їм статусу асоційованого члена.

Асоціація ініціювала третє засідання Експертної групи


16 березня 2017 р. Асоціація виробників та постачальників газового обладнання ініціювала третє засідання Експертної групи з підготовки пропозицій щодо законодавчого та технічного забезпечення впровадження та функціонування систем обліку та телеметрії, систем телемеханіки та автоматизованих систем дистанційного управління.

Читати повністю

26-27 січня у м. Б.Церква відбувся установчий семінар-нарада регіональних представників системи «Укрінтерм», ГО «АІУЕТУ», корпорації «ЄЕК», в якому Асоціація прийняла участь.


В рамках семінару були обговорені поточні ситуації на ринку щодо енергонезалежності України, співпраці та об’єднанні можливостей виробників енергоефективного обладнання, представлені новинки стійких енергетичних технологій, прийняті рішення про співпрацю і об’єднання можливостей виробників енергоефективного обладнання Асоціації виробників і постачальників газового обладнання і компанією «Ратон» (Республіка Білорусь).

Читати повністю