26 квітня 2017 р в навчальному центрі ТОВ «СП «УКРІНТЕРМ» (м Біла Церква) відбувся семінар-нарада технічних і сервісних служб системи УКРІНТЕРМ, в якому Асоціація прийняла участь.


В ході проведення семінару Асоціація виробників та постачальників газового обладнання виступила з доповіддю про публічне обговорення у формі громадських слухань стану підготовки Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України проекту Закону України «Про енергетичну ефективність» в контексті імплементації директиви 27/2012/ЄС Європейського парламенту та Ради від 25.10.2012 р про енергоефективність, яке відбулось 6 квітня 2017 року за участю представників Держенергоефективності, членів Громадської ради, представників Мінрегіону, посадових осіб і працівників зацікавлених центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ і організацій.

Читати повністю

Асоціація поповнилася новими учасниками


 

Асоціація поповнилася новими учасниками. На позачерговому засіданні Правління Асоціації виробників та постачальників газового обладнання було одноголосно прийнято рішення про прийом тернопільського ТОВ «УКР-СНАБ» (протокол № 21 від 21.03.2017 р.) в члени Асоціації та надання їм статусу асоційованого члена.

Асоціація ініціювала третє засідання Експертної групи


16 березня 2017 р. Асоціація виробників та постачальників газового обладнання ініціювала третє засідання Експертної групи з підготовки пропозицій щодо законодавчого та технічного забезпечення впровадження та функціонування систем обліку та телеметрії, систем телемеханіки та автоматизованих систем дистанційного управління.

Читати повністю

26-27 січня у м. Б.Церква відбувся установчий семінар-нарада регіональних представників системи «Укрінтерм», ГО «АІУЕТУ», корпорації «ЄЕК», в якому Асоціація прийняла участь.


В рамках семінару були обговорені поточні ситуації на ринку щодо енергонезалежності України, співпраці та об’єднанні можливостей виробників енергоефективного обладнання, представлені новинки стійких енергетичних технологій, прийняті рішення про співпрацю і об’єднання можливостей виробників енергоефективного обладнання Асоціації виробників і постачальників газового обладнання і компанією «Ратон» (Республіка Білорусь).

Читати повністю

Робоча зустріч в НКРЕКП


17.01.2017 в приміщенні НКРЕКП відбулася робоча зустріч з приводу обговорення зауважень і пропозицій, наданих Асоціацією виробників та постачальників газового обладнання до проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії», що має ознаки регуляторного акта.

Читати повністю