Асоціація виробників та постачальників газового обладнання вдруге увійшла до складу Громадської ради при НКРЕКП


Асоціація прийняла участь в установчих зборах для формування Громадської ради при НКРЕКП в зв’язку із необхідністю налагодження на професійно-профільній основі комунікації членів Асоціації – вітчизняних підприємств-виробників газового обладнання, з органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читати повністю

Асоціація взяла участь у роботі Круглого столу «Лібералізація ринку поставок природного газу: виклики і можливості»


Глава Асоціації виробників та постачальників газового обладнання В.Ейсмонт на особисте запрошення керівника проекту FORBIZ/EU4Business Маттіаса Хальдера взяв участь у роботі Круглого столу «Лібералізація ринку поставок природного газу: виклики і можливості» в рамках Публічного Діалогу, присвяченого аналізу державного регулювання ринку поставок природного газу.
Читати повністю

Шосте засідання Громадської ради при Мінрегіоні


12 липня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом Павла Міхайліді відбулося шосте засідання Громадської ради (Протокол № 6 від 12 липня 2017року).

На засіданні були присутні 19 членів Громадської ради, заступник начальника управління благоустрою та комунального обслуговування Людмила Полтораченко, а також головний спеціаліст відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Мінрегіону Сніжана Шульга, члени експертних груп, представники громадських організацій.

Читати повністю

26 квітня 2017 р в навчальному центрі ТОВ «СП «УКРІНТЕРМ» (м Біла Церква) відбувся семінар-нарада технічних і сервісних служб системи УКРІНТЕРМ, в якому Асоціація прийняла участь.


В ході проведення семінару Асоціація виробників та постачальників газового обладнання виступила з доповіддю про публічне обговорення у формі громадських слухань стану підготовки Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України проекту Закону України «Про енергетичну ефективність» в контексті імплементації директиви 27/2012/ЄС Європейського парламенту та Ради від 25.10.2012 р про енергоефективність, яке відбулось 6 квітня 2017 року за участю представників Держенергоефективності, членів Громадської ради, представників Мінрегіону, посадових осіб і працівників зацікавлених центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ і організацій.

Читати повністю

Асоціація поповнилася новими учасниками


 

Асоціація поповнилася новими учасниками. На позачерговому засіданні Правління Асоціації виробників та постачальників газового обладнання було одноголосно прийнято рішення про прийом тернопільського ТОВ «УКР-СНАБ» (протокол № 21 від 21.03.2017 р.) в члени Асоціації та надання їм статусу асоційованого члена.