НКРЕКП вимагає від постачальників природного газу із спеціальними обов’язками дотримуватись встановленої Кабінетом Міністрів України ціни на природний газ для побутових споживачів та утриматись від нарахування споживачам будь-яких додаткових платежів


З метою попередження правопорушень на ринку природного газу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу постачальників природного газу, на яких покладено спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам, на наступне.

Читати повністю

Держархбудінспекція готова підтримувати ініціативи BRDO, що враховують інтереси держави, бізнесу та громадян


Держархбудінспекція підтримує ініціативи щодо вдосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності та готова до діалогу і конструктивної роботи. На цьому наголосив 15 лютого Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час круглого столу «Українські реалії проектування. Вектор розвитку».

Читати повністю

Послідовне реформування галузі енергетики є запорукою для підвищення рівня енергетичної безпеки та зміцнення енергонезалежності України


14 лютого 2018 року заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції  Наталія Бойко взяла участь в організованому за сприяння DiXi Group, аналітичного центру Carnegie Europe, Реанімаційного пакету реформ та SAGSUR круглому столі на тему «Огляд енергетичної реформи».

Читати повністю

Мінрегіон передав до правоохоронних органів матеріали щодо виявлених зловживань у сфері ДБН


Дерегуляція та усунення корупційних ризиків у будівництві, насамперед у сфері ДБН – завдання, над якими системно працює Мінрегіон, в тому числі у рамках співпраці з Урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції». У квітні 2017 року Мінрегіон підписав Меморандум з Міжнародною міжурядовою організацією із розвитку права (IDLO) щодо антикорупційних заходів у сфері будівництва, і наразі міністерство рухається спільною маршрутною картою завдань. Так, розробка Містобудівного кодексу та Концепції публічного управління в галузі будівництва, спрощення процедур закупівель будівельних робіт за бюджетні кошти, перегляд державних будівельних норм та положень, які зумовлюють корупційні ризики —  напрямки, над якими працює Мінрегіон спільно з IDLO, Офісом ефективного регулювання BRDO та ініціативою «Разом проти корупції».

Читати повністю

Активне зростання якісних архітектурних проектів в Україні почнеться протягом 5 років, — Парцхаладзе


Активне зростання кількості якісних архітектурних проектів на сучасному європейському рівні в Україні почнеться протягом 5 років. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на круглому столі «Українські реалії проектування. Вектор розвитку», організованому BRDO.

Читати повністю