НКРЕКП публікує інформацію про джерела постачання вугілля генеруючим компаніям теплових електростанцій, у тому числі імпорту вугілля в грудні 2017 року


З метою забезпечення максимальної прозорості та доведення важливої інформації до суспільства Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, публікує деталізацію прогнозної структури палива теплових електростанцій в зручній формі на грудень 2017 року, у тому числі джерела постачання вугілля, розрахованої Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, відповідно до прогнозного балансу електричної енергії по об’єднаній енергетичній системі України на грудень 2017 року.

Читати повністю

Фонд енергоефективності отримає п’ятирічну підтримку від ЄС і Уряду Німеччини, — Зубко


Спільно з міжнародними партнерами з Європейського Союзу, Європейського банку реконструкції та розвитку ми продовжуємо співпрацю у реформі енергоефективності. Це стосується в першу чергу програми «теплих кредитів» з акцентом на ОСББ, запуску Фонду енергоефективності, а також підтримки програми IQ Energy. Про це під час Форуму з відновлювальної енергетики’17 повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю

Загальний відсоток відкритості Уряду становить 66%. Саме такі дані другого аналітичного дослідження «Відкритість Уряду 2:0», яке провів Офіс ефективного регулювання BRDO.


Лідерами рейтингу стали Міністерство екології та природних ресурсів України і Державна служба України з надзвичайних ситуацій – вони набрали по 71 балу, Пенсійний фонд – 70 балів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство освіти і науки по 63 бали з 77 можливих.

Читати повністю

«Страхування відповідальності у будівництві має стати обов’язковим», — Парцхаладзе


Страхування відповідальності професійних виконавців будівельних робіт (архітекторів, проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів) має стати обов’язковим. На цьому наголосив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе під час круглого столу «Чи потрібне в Україні страхування відповідальності виконавців будівельних робіт?», який відбувся у Мінрегіоні.

Читати повністю

З метою інтенсифікації українсько-словенського співробітництва заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із Державним Секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Словенії Алешем Кантарутті.


У рамках зустрічі Н. Бойко поінформувала словенських колег про основні досягнення у реформуванні енергетичного сектору України. Зокрема відзначила прийняття базового Закону України «Про ринок електричної енергії України», що забезпечить перехід до нової моделі ринку електроенергії, а також Закону України «Про ринок природного газу».

Читати повністю