Відбулось четверте засідання Координаційного комітету проекту «Українсько-Данський Енергетичний Центр»


16 червня 2017 року у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відбулось четверте засідання Координаційного комітету проекту під головуваннямМіністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Читати повністю

14 червня 2017 року, м. Київ. – Кабінет Міністрів України ухвалив перелік матеріальних активів газотранспортної системи та план їх передачі до ПАТ «Магістральнігазопроводи України».


Відповідні документи були підготовлені Міністерством енергетики та вугільної промисловості України й схвалені Урядом одноголосно.

Таким чином виконано один з пунктів плану реструктуризації публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з метою відокремленнядіяльності з транспортування та зберігання природного газу.

Читати повністю

Дмитро Вовк провів робочу зустріч з новим керівництвом департаменту електроенергетики Європейського банку реконструкції та розвитку


Сьогодні відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

З боку ЄБРР у зустрічі взяли участь Гаррі Бойд-Карпентер – Директор Департаменту електроенергетики ЄБРР, Марина Петров – заступник Директора, заступник Голови представництва Банку в Україні, Ольга Єрьоміна – старший банкір Департаменту Електроенергетики, Аділ Ханіф  – провідний банкір Департаменту Електроенергетики, Жульєн Модюі – асоційований директор, старший банкір департаменту електроенергетики.

Читати повністю

Дмитро Вовк провів робочу зустріч з представниками Секретаріату Енергетичного Співтовариства


Сьогодні відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка, і фахівців НКРЕКП з представниками Секретаріату Енергетичного Співтовариства Кароліною Чегір – експертом з газових питань, Інною Суржок – інтерном.

Читати повністю

«Перші позитивні результати дії нового Закону очікуємо вже до кінця року», – Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев


З 10 червня 2017 року будівельна галузь почала працювати за новими правилами та нормами, які встановлено Законом № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».

Як зазначив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, удосконалене містобудівне законодавство дозволить якісно по-новому вибудувати взаємовідносини між усіма учасниками – державою, крупними забудовниками та звичайними громадянами-інвесторами.

Читати повністю