Україна має інтегруватись до європейської містобудівної стратегії, — Зубко.


Україна має повноцінно інтегруватись до європейської містобудівної стратегії, шляхом впровадження європейських підходів і норм у будівництві та містобудуванні. Про це під час форуму «Креативна Україна» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю

Україна потребує комплексної модернізації житлового сектору, — Зубко.


Для проведення модернізації житлового сектору фактично прийнята вся необхідна законодавча база. Мова не тільки про проведення заходів з енергоефективності та тепломодернізації в житлових будинках, а й ремонт житлового фонду, осучаснення систем централізованого опалення, котелень, напрацювання нової системи теплопостачання міст. Про це на відкритті міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ» в рамках виставки «КомунТех-2018» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю

Регулятор погодив форми надання інформації для наповнення інформаційної платформи Оператора ГТС.


На виконання положень Кодексу газотранспортної системи та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28.09.2018 № 1134 Оператор ГТС подав на погодження Регулятору форми електронного документообігу, а саме:

Читати повністю

Українська делегація вивчає можливості використання ефективних технічних рішень іспанських енергокомпаній в умовах енергетичної системи України


25-28 вересня делегація України за участі представників Міненерговугілля, НКРЕКП, енергопостачальних компаній, компаній UDPR та KNESS на чолі з Генеральним директором Директорату енергетичних ринків Міненерговугілля Ольгою Буславець відвідала з робочим візитом  Іспанську  енергокомпаніюAcciona Energia.

Читати повністю

Україна й надалі зміцнюватиме стратегічне партнерство з Польщею у впровадженні ключових реформ, — Зубко.


Україна та Польща тісно співпрацюють у двох реформах — децентралізації і енергоефективності. Це питання транскордонного співробітництва, розвитку Карпатського регіону та гірських територій, інфраструктури, підсилення громад, залучення інвестицій, реалізації енергоефективних проектів тощо. Тож, переконаний, що у наших країн є перспективне майбутнє з реалізації спільних проектів.

Читати повністю