Мінрегіон активізував роботу з розроблення Містобудівного кодексу


13 жовтня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проекту Містобудівного кодексу України.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на початку засідання робочої групи, яку він очолює.

Читати повністю

Продовжуємо шукати нових міжнародних партнерів по Фонду енергоефективності, — Зубко


Продовжуємо шукати й залучати міжнародних партнерів по Фонду енергоефективності. Окрім Євросоюзу та Уряду Німеччини, з якими ми вже співпрацюємо, і які готові надавати фінансову і технічну допомогу в цьому напрямку, розраховуймо, що таким партнером стане Данія. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Послом Королівства Данії в Україні Рубеном Мадсеном та директором з інвестицій та керівником проекту Danida Business Finance Тіною Коллеруп Хансен.

Читати повністю

Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до деяких постанов НКРЕКП щодо здійснення моніторингу на ринку природного газу


Відповідно до положень статті 4 Закону України «Про ринок природного газу», статті 20 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» НКРЕКП здійснює моніторинг та аналіз, зокрема, виконання функцій та обов’язків суб’єктами ринку природного газу відповідно до положень Закону України «Про ринок природного газу» та інших актів законодавства щодо доступу та приєднання до газорозподільних систем, строків, необхідних оператору газорозподільної системи для виконання робіт з приєднання, застосування тарифів, інших платежів, пов’язаних із доступом або приєднанням до газорозподільних систем, змін у структурі власності операторів газорозподільних систем, виконання операторами газорозподільних систем їхніх функцій та зобов’язань відповідно до законодавства.

Читати повністю

Немає підстав для перегляду ціни на газ на опалювальний сезон 2017-2018 року, — Міненерговугілля


Завданням Уряду є провести об’єктивний розрахунок ціни природного газу та пройти опалювальний період 2017/18 року без додаткового фінансового навантаження на споживачів та бюджет країни. При цьому Уряд здійснює пошук шляхів збадансування інтересів і споживачів, і державних компаній, які здійснюють видбування та постачання природного газу.

Читати повністю

«Формування свідомого та енергоефективного суспільства — одна із основних цілей Енергетичної стратегії України до 2035 року»


Про це заявила Наталія Бойко – заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції під час виступу на 9-му форумі зі сталоїенергетики, який проходить у період з 09 по 11 жовтня 2017 року у м. Київ.

Читати повністю