Уряд схвалив законопроект про ринок будівельних виробів, — Зубко


Ми запроваджуємо  європейські підходи до безпеки будівель, перехід на декларативний принцип у підтвердженні придатності будівельних виробів для застосування, підвищуємо ефективність заходів державного ринкового нагляду відповідно до нового Регламенту ЄС №305/2011. Про це заявив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи схвалення Урядом законопроекту «Про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів»

Читати повністю

Відтепер до розробки ДБН зможуть долучитись більше фахових та експертних організацій, — Зубко


Відтепер до розробки ДБН зможуть долучитись більше фахових та експертних організацій. Ми продовжуємо спрощувати процедури розробки ДБН, робимо їх прозорими та менш зарегульованими, впроваджуємо європейські підходи.

Читати повністю

Схвалено Концепцію реформування теплоенергетики, — Зубко


Уряд схвалив «Концепцію  реалізації державної політики в сфері теплопостачання». Її мета —  зменшення споживання газу та інших енергоресурсів для виробництва теплової енергії, фінансове оздоровлення галузі та залучення інвестицій, запровадження прозорої ефективної системи розрахунків між учасниками ринку теплоенергетики. Крім того, ця реформа вперше за роки Незалежності спрямована на споживача, який повинен отримати якісну послугу та зменшити витрати на споживання енергоресурсів. Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття на засіданні КМУ «Концепції реалізації державної політики в сфері теплопостачання».

Читати повністю

НКРЕКП запрошує експертів, представників газового ринку, споживачів, громадські об’єднання та організації, а також інші заінтересовані сторони надати пропозиції до проекту рішення щодо реформування ринку природного газу в сфері розподілу природного газу


04.08.2017 на засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання було винесене питання про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо додаткового захисту прав споживачів та переходу до принципу замовленої потужності».

Читати повністю

Круглий стіл: «Сучасне містобудування: яких змін потребують існуючі будівельні норми?»


17 серпня 2017 року о 15:00 в Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбудеться відкрите громадське обговорення змін до нового проекту ДБН щодо планування і забудови територій. Ознайомитися з ним можна за посиланням.

З метою широкого публічного обговорення разом з експертами, представниками громадськості та усіма бажаючими для ефективної дії цього важливого ДБН Мінрегіон продовжив період його опрацювання і наразі розпочинає постатейне обговорення цього документу.

Читати повністю