Регулятор знаходить шляхи вирішення проблемних питань впровадження дистанційного обліку природного газу.


18 липня 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведено робочу зустріч з керівниками операторів газорозподільних систем.

Під час зустрічі було обговорено механізми та способи покращення взаємодії операторів газорозподільних систем із споживачами для спрощення та прискорення процесу облаштування лічильників природного газу засобами дистанційної передачі даних, а також питання формування Операторами ГРМ кошторисної вартості встановлення таких засобів.

Читати повністю

Впровадження технологій «розумних мереж» спрямоване на досягнення цілей Енергетичній стратегії України до 2035 року — Ольга Буславець.


У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості під керівництвом Генерального Директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець відбулося засідання робочої групи з підготовки Концепції впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року та середньострокового Плану заходів з впровадження «розумних мереж» в Україні.

Читати повністю

НКРЕКП інформує про максимальну ціну природного газу для не побутових споживачів, яка склалася на ринку природного газу в червні 2018 року.


Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» та  положень пункту 11 розділу V Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2496, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведено моніторинг цін на природний газ для всіх категорій споживачів України, за якими суб’єкти господарювання, які в установленому порядку отримали ліцензії на право провадження діяльності з постачання природного газу, здійснювали постачання природного газу у червні 2018 року.

Читати повністю

Прозорість і зрозумілість процесів у будівництві є важливою складовою для успішного розвитку галузі.


11 липня за ініціативи Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області відбувся круглий стіл для представників проектних організацій і уповноважених органів з питань містобудування та архітектури регіону.

Читати повністю

Регулятор вніс зміни до Кодексу газорозподільних систем і Типового договору розподілу природного газу.


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до Кодексу газорозподільних систем і заборонила Оператору ГРМ припиняти розподіл газу не побутовим споживачам, у яких вузол обліку не було обладнано дистанційною передачею даних, за умови надання гарантійного листа по облаштуванню не пізніше 1 травня 2019 року.

Читати повністю