26-27 січня у м. Б.Церква відбувся установчий семінар-нарада регіональних представників системи «Укрінтерм», ГО «АІУЕТУ», корпорації «ЄЕК», в якому Асоціація прийняла участь.


В рамках семінару були обговорені поточні ситуації на ринку щодо енергонезалежності України, співпраці та об’єднанні можливостей виробників енергоефективного обладнання, представлені новинки стійких енергетичних технологій, прийняті рішення про співпрацю і об’єднання можливостей виробників енергоефективного обладнання Асоціації виробників і постачальників газового обладнання і компанією «Ратон» (Республіка Білорусь).

Також під час семінару були оцінені досягнення системи «Укрінтерм» за 2016 рік, визначені основні економічні, технічні та організаційні напрямки роботи системи на 2017 рік та вивчено досвід фірми ГЕРЦ по впровадженню відновлюваних джерел енергії та розглянуті варіанти тісної співпраці з ГЕРЦ в 2017 році.

Довідково: Асоціація інженерів енергоефективних технологій України (АІЕТУ) була заснована 28.11.2000 р як всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує провідних фахівців в області теплоенергетики.

Основними напрямками діяльності Асоціації:

  • проведення загальноукраїнських науково-практичних конференцій і семінарів для виробників теплогенеруючого обладнання і представників проектних організацій,
  • надання практичної допомоги фахівцям з виробництва та використання сучасного теплогенеруючого обладнання в оформленні документації для участі в тендерах, презентаціях і виставках,
  • випуск професійного журналу «Нова Тема»;
  • проведення навчальних семінарів в сфері житлово-комунального господарства;
  • проектування систем теплопостачання та гарячого водопостачання будівель;
  • надання консультативних послуг з розробки принципових схем; модульних індивідуальних теплових пунктів;
  • опалення та гаряче водопостачання будинків, оснащених засобами автоматичного регулювання передачі тепла і диспетчеризації:

— Віддалене зчитування параметрів і архівів;

— Дистанційне керування споживанням в кризовій ситуації;

професійно і якісно супроводжують інвестиційні проекти на різних етапах їх реалізації.

Корпорація «Європейська енергетична компанія» (ЄЕК) є юридично завершеним об’єднанням інтелектуальних, професійних, фінансових, виробничих і трудових ресурсів 23 підприємств теплотехнічного напрямки з України, яке створено для виконання загальних національних і регіональних проектів в області виробництва, реалізації і обслуговування енергоефективного теплогенеруючого обладнання.