Асоціацію обрано до складу Громадської ради при Мінрегіону


Асоціацію виробників та постачальників газового обладнання обрано до складу Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

29 квітня з метою створення консультативно-дорадчого органу при Мінрегіоні України, який сприятиме підвищенню ролі громадської думки в процесі прийняття Міністерством рішень та здійсненню координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в галузі регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», відбулися установчі збори з формування Громадської ради при Мінрегіоні України.

В результаті рейтингового голосування Асоціацію виробників та постачальників газового обладнання обрано до складу Громадської ради при Мінрегіоні України.

Представляти Асоціацію в Громадській раді при Мінрегіоні України уповноважений Глава Асоціації-Голова Правління Асоціації  Ейсмонт Віталій Станіславович.