Асоціація ініціювала третє засідання Експертної групи


16 березня 2017 р. Асоціація виробників та постачальників газового обладнання ініціювала третє засідання Експертної групи з підготовки пропозицій щодо законодавчого та технічного забезпечення впровадження та функціонування систем обліку та телеметрії, систем телемеханіки та автоматизованих систем дистанційного управління.

Результатом заходу, що відбувся, став розгляд та ухвалення членами Експертної групи при Громадській раді Мінрегіону рішення з пропозиціями та рекомендаціями органам виконавчої влади щодо нормативно-правового регулювання, впровадження та функціонування систем інтелектуального обліку та телеметрії (побутових та промислових об’єктів) у споживачів, автоматизованого диспетчерського моніторингу і керування об’єктами газо-, водо-, теплопостачання і водовідведення, систем телемеханіки та автоматизованих систем дистанційного управління технологічними процесами на засадах колегіальності в прийнятті рішень.

Довідково: Експертна група – робочий консультативно-дорадчий орган Громадської ради при Мінрегіоні, яке є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Експертна група призначена Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (рішення від 28.09.2016 р. №2/4).