Асоціація прийнята до складу технічного комітету стандартизації


Асоціація виробників та постачальників газового обладнання прийнята до складу технічного комітету стандартизації ТК 306 «Інженерні мережі та споруди» та набула статусу колективного члена цього суб’єкта національної системи стандартизації. Крім того, до складу підкомітету ПК-5 «Системи газопостачання» ТК 306 прийнято Голову Технічної ради Асоціації О.Войтенка.

За словами Глави Асоціації В.Ейсмонта, входження Асоціації до складу ТК 306 викликано необхідністю налагодження на професійно-профільній основі комунікації членів Асоціації – вітчизняних підприємств-виробників та постачальників газового обладнання (є замовниками, розробниками та виробниками продукції) з суб’єктом національної системи стандартизації та участі в його роботі.

На думку В.Ейсмонта. забезпечення цього механізму співпраці сприятиме виконанню функцій технічного комітету стандартизації ТК 306 «Інженерні мережі та споруди» з розроблення, розгляду, погодження і супроводження національних стандартів у сфері проектування, будівництва та експлуатації систем газопостачання, удосконаленню діючого законодавства, оптимізації національних стандартів в сфері виробництва газового обладнання та їх гармонізації зі світовими стандартами, а також підвищенню безпеки експлуатації обладнання та газових мереж.