Асоціація виробників та постачальників газового обладнання увійшла до складу Громадської ради при НКРЕКП


Асоціація прийняла участь в установчих зборах для формування Громадської ради при НКРЕКП в зв’язку із необхідністю налагодження на професійно-профільній основі комунікації членів Асоціації – вітчизняних підприємств-виробників газового обладнання, з органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг.

Член Асоціації, член Технічної ради Асоціації, директор ТОВ «ТРІО ПРОМГАЗ» Міцінський Олександр Миколайович увійшов до складу Громадської ради при НКРЕКП.

Асоціація вважає, що забезпечення цього механізму співпраці сприятиме врахуванню НКРЕКП громадської думки при формуванні та забезпеченні реалізації єдиної державної політики у сферах функціонування ринку природного газу, проведення цінової і тарифної політики у нафтогазовому комплексі, розвитку конкуренції на ринку природного газу, а також збалансування інтересів суб’єктів господарювання, споживачів і держави тощо.

Учасниками установчих зборів були представники близько тридцяти інститутів громадянського суспільства — громадських об’єднань, благодійних організацій, професійних спілок, асоціацій, організацій роботодавців, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов’язана з діяльністю НКРЕКП, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

У роботі зборів взяли участь Дмитро Вовк, Голова Комісії, та Валерій Тарасюк, член Комісії.

На зборах було обрано Громадську раду при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у кількості 28 осіб.

Детальніше: http://www.nerc.gov.ua/?id=16730

http://www.nerc.gov.ua/?id=16733