Асоціація виробників та постачальників газового обладнання втретє увійшла до складу Громадської ради при НКРЕКП


Асоціація прийняла участь в установчих зборах для формування Громадської ради при НКРЕКП в зв’язку із необхідністю налагодження на професійно-профільній основі комунікації членів Асоціації – вітчизняних підприємств-виробників газового обладнання, з органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг.

Член Асоціації, член Технічної ради Асоціації, директор ТОВ «Промислово-технологічна компанія «Укргазкомплект» Чернишова Ірина Миколаївна увійшла до складу Громадської ради при НКРЕКП.

Асоціація вважає, що забезпечення цього механізму співпраці сприятиме врахуванню НКРЕКП громадської думки при формуванні та забезпеченні реалізації єдиної державної політики у сферах функціонування ринку природного газу, проведення цінової і тарифної політики у нафтогазовому комплексі, розвитку конкуренції на ринку природного газу, а також збалансування інтересів суб’єктів господарювання, споживачів і держави тощо.

Учасниками установчих зборів були представники 27 інститутів громадянського суспільства — громадських організацій, професійних спілок, асоціацій тощо, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов’язана з діяльністю НКРЕКП, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

У роботі зборів також взяли участь член НКРЕКП Олександр Формагей та представники  окремих структурних підрозділів Регулятора.

За результатами голосування було обрано Громадську раду у кількості 27 осіб.

Протокол установчих зборів для формування складу Громадської ради при НКРЕКП.

Докладніше.