Асоціацію включено до списку учасників установчих зборів по створенню Громадської ради при Мінрегіоні


Асоціацію виробників та постачальників газового обладнання включено до списку учасників установчих зборів по створенню Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

22 квітня відбулося засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Мінрегіоні України, на адресу якої надійшли документи про делегування представників для участі від 56 осіб.

Визнано такими, що відповідають постанові Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» документи, подані інститутами громадянського суспільства в кількості 55 осіб, яких включено до списку учасників установчих зборів по створенню Громадської ради при Мінрегіоні України.

Затверджено порядок денний і регламент установчих зборів зі створення Громадської ради при Мінрегіоні України, а також бланк бюлетеня для голосування за кандидатів на членство в громадській раді.

Прийнято рішення про проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Мінрегіоні 29 квітня 2014 року об 10:00 за адресою: вул.Велика Житомирська, 9.

Список учасників установчих зборів Громадської ради при Мінрегіоні України див. за адресою: http://minregion.gov.ua/collegial/gromadska-rada-pry-minregioni-ukrainy/protokol-n2-zasidannya-iniciativnoyi-grupi-z-pidgotovki-ustanovchih-zboriv-dlya-stvorennya-gromadskoyi-radi-pri-ministerstvi-reg-36164/.