Асоціацію виробників та постачальників газового обладнання втретє обрано до складу Громадської ради при Мінрегіоні


4 липня 2018 року в Києві відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Мінрегіоні.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Павло Міхайліді виступив з вітальним словом та проінформував учасників засідання про роботу ініціативної групи.

Також, згідно з порядком денним, кандидати до складу Громадської ради обрали лічильну комісію, голову та секретаря установчих зборів для формування Громадської ради при Мінрегіоні, заслухали інформацію голови попереднього складу Громадської ради Павла Міхайліді про діяльність ради за 2016-2018 рр.

Представляти Асоціацію в Громадській раді при Мінрегіоні уповноважений член Технічної ради Асоціації виробників та постачальників газового обладнання Тарасенко Олександр Євгенович.

В результаті рейтингового голосування було визначено 35 осіб, які увійдуть до складу Громадської ради на найближчі два роки.

Докладніше.

Наказ Мінрегіону від 17.09.2018 №241 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України».