Друге засідання Експертної групи


29 жовтня 2015 р. проведено друге засідання Експертної групи з підготовки пропозицій щодо нормативно-правового забезпечення впровадження та функціонування інтелектуальних систем обліку, телеметрії, систем телемеханіки і АСУ ТП на газорозподільних мережах.

Проводив захід заступник голови Комітету з питань містобудування Громадської ради при Мінрегіоні, голова Експертної групи, глава Асоціації виробників та постачальників газового обладнання В.Ейсмонт.

У засіданні брали участь голова Громадської ради при Мінрегіоні П.Міхайліді, члени Експертної групи, експерти та запрошені.

Результатом заходу, що відбувся, став розгляд та ухвалення членами Експертної групи при Громадській раді Мінрегіону рішення з пропозиціями та рекомендаціями органам виконавчої влади щодо організаційного забезпечення імплементації та подальшої реалізації директив Євросоюзу з енергоефективності (2012/27/ЄС), спільних правил внутрішнього ринку природного газу (2009/73/ЄС), а також ефективності кінцевого використання енергії та енергетичних послуг (2006/32/ЄС).

Довідково: Експертна група – робочий консультативно-дорадчий орган Громадської ради при Мінрегіоні, яке є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Експертна група призначена Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (рішення від 15.07.2015 р. №6/6).