Itron Utility Week в місті Сан-Антоніо


Протягом 17-24 жовтня 2014 року делегація Асоціації виробників та постачальників газового обладнання (далі – Асоціації) у складі Глави Асоціації В.Ейсмонта, голови Технічної ради Асоціації О.Войтенка та директора компанії-члена Асоціації ТОВ «БТК-ЦЕНТР КОМПЛЕКТ» Ю.Опанасюка взяла участь у щорічній конференції Itron Utility Week в місті Сан-Антоніо (штат Техас, США).

Під час проведення конференції Itron Utility Week представники компаній, що надають комунальні послуги, а також їхні клієнти мали змогу зустрітися й обговорити актуальні галузеві проблеми та тренди – швидкі темпи росту населення, старіння систем комунікацій, нові альтернативні джерела енергії тощо.

Головною метою заходу було зібрати на одному майданчику для комунікації керівників комунальних підприємств, менеджерів та обслуговуючий персонал, аби допомогти клієнтам компанії Itron у пошуку ефективних рішень для їхніх бізнесів.

Головував на конференції Фаррел Кокс, співголовою конференції був Шеррі Мак Евой.

Спонсорами заходу виступили компанії Greentechmedia, AT & T, Sierra Wireless, Cisco, Verizon, Capgemini, Nighthawk, SAP, Accenture, Deloitte, eXceleron, Tendril, HP, IBM, Microsoft, OSIsoft.

Окрім Itron, участь у конференції взяли такі компанії, агентства та організації, як Washington Gas, Las Vegas Valley Water, Central Arkansas Water, JCI, Intermountain Rural Electric Association, Alabama Gas Company, Natural Grid, Tantalus, Duke Energy, PEPCO, Texas- New Mexico Power, PayGo, GeoSpatial Innovations, Cisco, East Kentucky Power Cooperative, Goldstar Software, Navigant Consulting, Opower, First Energy, та інші.

З 17 по 19 жовтня проходила вступна частина, що передувала власне самій конференції, в ході якої проводилися семінари, присвячені, в основному, специфіці експлуатації та обслуговування різноманітного комунального устаткування.

Протягом 19-21 жовтня організатор конференції – компанія Itron, провела основну частину заходів. Виконавчий директор Itron Філіп Мізі та експерт в області технологій Скотт Клососкій в своїх виступах представили увазі учасників кілька технологічних концептів, що істотно вплинуть (на думку авторів) на сферу житлово-комунальних послуг. Найбільш актуальною серед них є концепція Humalogу, суть якої полягає в знайденому оптимальному співвідношенні між технологічними та людським фактором у сфері надання житлово-комунальних послуг (від побудови відносин з клієнтами до оперативних процесів).

Виступи учасників Itron Utility Week проходили за п’ятьма основними напрямками:

1. Просунуті способи вимірювання та комунікацій (продукти, системи та послуги Itron, спрямовані на мінливі умови розподілу електроенергії в світі);

2. Аналітика та додатки (прогнозування в області енергетики, постачання та розподіл енергії, вбудовані вимірювачі, зберігання енергії, моніторинг сонячної активності – для проектів, пов’язаних із сонячною енергетикою, оптимізація оплати комунальних послуг, консалтингові послуги);

3. Управління даними та IT – програмні рішення Itron, спрямовані на обробку значних потоків даних;

4. Енергоефективність, збереження й раціональне використання водних ресурсів (доповіді з даної тематики стосувалися широкого спектру заходів, що мають відношення до відповідального споживання ресурсів, а також підвищення ефективності їх використання);

5. Інтелектуальні енергосистеми – доповіді, присвячені переходу від більш ранньої технології AMR (Automatic meter reading) до технології AMI (Advanced Metering Infrastructure), тобто до вдосконаленої вимірювальної інфраструктури заміру і зчитування показників;

З 22 по 24 жовтня конференція Itron Utility Week завершила свою роботу проведенням циклу форумів і семінарів для операторів житлово-комунального устаткування, ІТ-фахівців та аналітиків даних.

Компанія Itron – один із світових лідерів з розробки технологій і надання послуг, спрямованих на оптимізацію і підвищення ефективності використання енергії та водних ресурсів.

Компанія надає комплексні рішення по вимірюванню та управління водою і енергією.

Асортимент продукції Itron включає в себе вимірювальні прилади для електрики, газу, води і термальної енергії, системи комунікацій, програмні продукти.

Крім того, компанія надає консалтингові послуги, і є організатором щорічного заходу Itron Utility Week.