«Київгазівці» відвідали в Німеччині заводи Vaillant


http://kyivgaz.ua/ua/pres-sluzhba/novyny-kyjivgazu/1680-kyivhazivtsi-vidvidaly-v-nimechchyni-zavody-vaillant

«Київгазівці» відвідали в Німеччині заводи Vaillant

Представники нашої компанії продовжують обмінюватися досвідом, а також співпрацювати із закордонними колегами, відвідуючи заводи європейських виробників газового обладнання. На початку травня керівництво «Київгазу» відібрало трьох слюсарів для поїздки до Німеччини.

Для наших співробітників компанія Vaillant Group провела навчальні програми з монтажу та сервісу в центральному офісі компанії в місті Ремшайд , потім слюсарі відвідали завод з виробництва інноваційного обладнання.

Представники компанії Vaillant продемонстрували новітні технології компанії, сонячні колектори, теплові батареї та теплові насоси, а також виробництво котлів на найпершому заводі компанії в місті Ремшайд. Виробництво обладнання тут побудовано за принципом «один котел — один майстер». Обладнання збирається тут від початку до кінця фахівцем, який несе персональну відповідальність за якість складання на конвеєрі.

Крім навчання, наші фахівці отримали величезний досвід спілкування з представниками виробників газового обладнання. Також для наших делегатів була організована прогулянка на катері по річці Рейн, а також відвідування футбольного стадіону в місті Бонн.

Подібні поїздки тепер стануть постійною практикою, тому що в розвитку нашої компанії такі візити дають величезний поштовх, тим самим підвищуючи досвід і рівень професіоналізму київгазівців.