Робочу нарада з питань подолання системних кризових явищ у галузі


3 липня 2014 року Асоціація виробників та постачальників газового обладнання проведе спільну робочу нараду з виробниками та постачальниками газового обладнання з питань подолання системних кризових явищ у галузі.

Метою наради є обговорення методологічних засад та вироблення спільних позицій для започаткування руху учасників вітчизняного ринку газового обладнання в цьому напрямку. За результатами експертної дискусії буде внесено корективи в загальний напрямок діяльності Асоціації, а також відпрацьовано завдання та затверджено основні організаційні засади діяльності Експертної технічної ради Асоціації.

У ході наради буде визначено першочергові кроки для реалізації комплексу заходів з класифікації продукції, процесів, послуг, а також з розробки галузевих стандартів на продукцію та її складові, що виробляється суб’єктами господарювання-членами Асоціації. Буде встановлено підходи до проведення маркетингового дослідження ринку газового обладнання в Україні для вивчення чинників, які впливають на спроможність підприємств-членів Асоціації розвивати й підтримувати взаємовідносини з цільовим ринком. Окрім того, буде обговорено нормативні процедури, виконання яких забезпечить повноправну участь виробників та постачальників газового обладнання в державній системі сертифікації продукції УкрСЕПРО.

Участь у заході візьмуть виробники та постачальники газового обладнання, а також експерти.

Захід відбудеться 3 липня за адресою: Україна, м. Київ , вул. Тургенєвська, буд. 32-А. Початок о 14 годині.

Контакти: (gaseqpt.assoc@gmail.com). Додаткову інформацію можна отримати за тел. +380977770623, (044) 253-46-50.

***Асоціація виробників та постачальників газового обладнання є членом Громадської ради при Мінрегіоні України та однієї з робочих груп при самому Міністерстві, бере участь на рівні незалежного експерта в забезпеченні діяльності Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, співпрацює з Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, де нещодавно також отримала акредитацію.

http://4vlada.net/ekonomika/segodnya-proizvoditeli-i-postavshchiki-gazovogo-oborudovaniya-provedut-obshchee-rabochee-s