Урядом затверджено новий Технічний регламент обладнання, що  працює під тиском.


Технічним регламентом передбачено:

— підвищення безпеки та конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва через ідентичність вимог безпеки;

— спрощення процедур взаємного визнання результатів робіт з оцінювання відповідності та прийнятності промислових товарів (АСАА);

— усунення технічних бар’єрів у торгівлі зазначеною продукцією.

Читати повністю

Пропозиції від Асоціації до проекту наказу Міністерство енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Змін до Порядку технічного огляду, обстеження, оцінки та паспортизації технічного стану, здійснення запобіжних заходів для безаварійного експлуатування систем газопостачання».


Асоціація надала свої пропозиції до проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Змін до Порядку технічного огляду, обстеження, оцінки та паспортизації технічного стану, здійснення запобіжних заходів для безаварійного експлуатування систем газопостачання», відповідно до оголошення 10.01.2019 р. про опублікування проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Нормативно-правова база», підрозділ «Регуляторні акти», папка «Проекти регуляторних актів.

Читати повністю

30 січня 2019 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням Павла Міхайліді відбулося друге засідання Громадської ради.


На засіданні були присутні члени Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Запрошені представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, експерти, лідери громадських об’єднань.

Читати повністю

Пропозиції від Асоціації до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження розрахунків та балансування на ринку природного газу в одиницях енергії


Асоціація надала свої пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження розрахунків та балансування на ринку природного газу в одиницях енергії», який опубліковано на офіційному веб-сайті Міненерговугілля http://mpe.kmu.gov.ua, 14.12.2018 року розділ «Нормативно-правова база», підрозділ «Регуляторні акти», папка «Проекти регуляторних актів».

Читати повністю

«Пропозиції до проекту наказу Міненерговугілля Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках»


Асоціація надала свої пропозиції до проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках», що оприлюднено на офіційному веб-сайті Міненерговугілля 04.12.2018 року.

Читати повністю