Встановлення обліку комунальних послуг, це по суті, вбивство монополіста, — Зубко.


Сьогодні в Україні встановлено 78% будинкових лічильників тепла. Є міста — Луцьк, Київ, Вінниця, де цей показник наближається до позначки 100%. Почали рухатися до встановлення будинкових лічильників води. А це шлях до 100% обліку всіх послуг, українці зможуть бачити і управляти своїм енергоспоживанням. Про це заявив у прямому ефірі ТК 112 Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю

21 січня 2019 року у Брюсселі, Королівство Бельгія, Наталія Бойко взяла участь у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-РФ щодо майбутнього транспортування газу до ЄС.


У ході консультацій сторони обговорили ключові питання щодо транспортування газу, яке від 1 січня 2020 року має базуватися на нормах і правилах ЄС. Для цього оператори газотранспортних систем України і Росії мають укласти контракт про технологічну взаємодію (interconnection agreement) на українсько-російському кордоні, як це передбачено нормами ЄС.

Читати повністю

Міненерговугілля працює над реформуванням ринку нафтопродуктів та газових палив України.


Під головуванням заступника Міністра Михайла Близнюка та за участю Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець у Міненерговугілля проведено нараду із представниками Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Державного агентства резерву України, Державної регуляторної служби України, ПАТ «Укртатнафта», Нафтогазової асоціації України, ПАТ «Континент Нафто Трейд», ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами, АТ «Укргазвидобування», НДІ «РЕСУРС» та НАК «Нафтогаз України» щодо виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 23 листопада 2018 р.  № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», схваленого протоколом від 18.12.2018 № 52 засідання Кабінету Міністрів України стосовно підготовки нормативів втрат нафтопродуктів під час їх приймання, зберігання, відпуску та транспортування, а також щодо підготовки Концепції розвитку ринку нафтопродуктів та газових палив України на виконання Плану заходів з реалізації етапу «Реформування енергетичного сектору (до 2020 року)»  Енергетичної стратегії України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність».

Читати повністю

Україна має інтегруватись до європейської містобудівної стратегії, — Зубко.


Україна має повноцінно інтегруватись до європейської містобудівної стратегії, шляхом впровадження європейських підходів і норм у будівництві та містобудуванні. Про це під час форуму «Креативна Україна» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю

Україна потребує комплексної модернізації житлового сектору, — Зубко.


Для проведення модернізації житлового сектору фактично прийнята вся необхідна законодавча база. Мова не тільки про проведення заходів з енергоефективності та тепломодернізації в житлових будинках, а й ремонт житлового фонду, осучаснення систем централізованого опалення, котелень, напрацювання нової системи теплопостачання міст. Про це на відкритті міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ» в рамках виставки «КомунТех-2018» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читати повністю