Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва»


Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на виконання статті 392 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 12.11.2014 № 92/15/1-13.

Прийняття постанови дозволить установити єдиний механізм проведення обстеження та паспортизації об’єктів будівництва, їх будівельних конструкцій та інженерних мереж, що сприятиме забезпеченню їх надійності і безпеки.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва», пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною і звичайною поштою з 06 лютого по 06 березня 2015 року на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,Департамент розвитку промислового будівництва та виробництва будівельних матеріалів (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Гах Наталія Дмитрівна, тел. 590-47-40, 590-47-34, факс 590-47-37, HakhND@minregion.gov.ua).

Докладніше: http://www.minregion.gov.ua/regulatory/proekty-reguljatornyh-aktiv-dlja-obgovorennja-ta-analizy-reguljatornogo-vplyvu/proekt-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-pro-zatverdzhennya-poryadku-provedennya-obstezhennya-priynyatih-v-ekspluataciyu-obe-562999/