Оприлюднюються результати відкритого обговорення проекту постанови щодо змін до Кодексу газорозподільних систем.


На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, в приміщенні НКРЕКП 6 травня 2019 року відбулося відкрите обговорення зауважень та пропозицій, наданих до проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494» (Проект постанови).

За результатами проведеного заходу оприлюднюється протокол відкритого обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) вищезазначеного Проекту постанови разом з таблицею узгоджених позицій до Проекту постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта (див. тут http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2019/pr_65/protokol_vidkr-obgovorennia_pr_65-2019.pdf).

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/?id=39312.

Докладніше.