Перше засідання Експертної групи Громадської ради при Мінрегіоні


За ініціативи Асоціації  29 листопада 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участю голови Громадської ради Павла Міхайліді відбулося перше засідання експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення впровадження і функціонування ІСО і телеметрії, систем телемеханіки і АСУ ТП систем постачання енергоресурсів.

Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 19 жовтня 2018 року. У засіданні також взяли участь заступник голови Громадської ради — голова комітету з питань містобудування Юрій Сіденьков, а також представники інститутів громадянського суспільства.

В ході засідання експерти обрали головою експертної групи Олександра Тарасенко, члена Громадської ради, представника Асоціації виробників і постачальників газового обладнання, співголовою експертної групи став Віталій Ейсмонт.

Асоціації, як інституту громадянського суспільства і члену Громадської ради при Мінрегіоні, вдалося мобілізувати експертне середовище навколо вирішення проблеми енергоефективності та переконати керівництво ради в серйозності наших намірів щодо участі в формуванні та реалізації державної політики в цій сфері.

На засіданні експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, а також обговорили стан та перспективи нормативно-правового забезпечення впровадження інтелектуальних систем обліку енергетичних ресурсів.

Докладніше.