І Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків


Шановні колеги, партнери!

Нагадуємо Вам, що 24 вересня 2014 року відбудеться І Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків

Місце проведення: Павільйон №1, вхід 1А, конференц-зал № 6 (забудований на експозиції виставки) Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна», м. Київ

Насамперед, дозвольте подякувати за співпрацю. Сподіваємось, що проведення Всеукраїнського семінару інженерів енергетиків стане доброю традицією і буде відтепер щорічно об’єднувати професійну спільноту для обговорення актуальних питань в енергетичній сфері.

Шановні доповідачі, прошу звернути Вашу увагу на наступне: О 10:00 –10:30 відбудеться реєстрація учасників семінару. Просимо Вас зареєструватися (як доповідач семінару) на стійці інформації у вестибулі пав. № 1 (вхід1А). Прослідувати у конференц-зал №6 можливо не раніше 10.00. Згідно із порядком та режимом роботи заходів 23-25 вересня, вхід на експозицію з 9.00 до 10.00 –тільки для учасників виставки. У в зв’язку із щільним графіком виступів, просимо дотримуватись регламенту Вашої доповіді — 8 хвилин.

Надсилаємо Вам Програму семінару для ознайомлення із переліком доповідей та часом Вашого виступу ( можливі ще деякі уточнення) Чекаємо Вас, шановні панове, на семінарі!

Керівник проекту Єсаулова Людмила Вікторівна
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
02660, м.Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс: +38 044 201-11-57, 201-11-78;
е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua <mailto:lyudmila@iec-expo.com.ua>
сайт: www.iec-expo.com.u <http://www.iec-expo.com.ua/>

Програма семінару — оновлена

Запрошення Мінрегіонвугілля України

Запрошення на міжнародний форум