Запрошення на «Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків»


Запрошення на «Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків».

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання запрошує фахівців органів виконавчої та законодавчої влади, органів місцевого самоврядування, інженерно-технічний персонал газових господарств підприємств, працівників вітчизняних та іноземних компаній та фірм, експертів науково-дослідних установ, та інших учасників ринку газового обладнання взяти участь у панельній дискусії на тему: «Застосування дистанційного моніторингу процесів і дистанційного керування в системах газопостачання газових господарств підприємств».

Вказаний захід відбудеться 24 вересня 2014 року під час проведення (вперше) Всеукраїнського семінару інженерів-енергетиків у рамках ділової програми ХІІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Семінар проходитиме у форматі «доповідь-обговорення» та буде організований у наступних тематичних секціях:

Секція 1. Робота об’єктів ПЕК. Сучасні технології у системах енергопостачання*(генерація, транспортування, розподілення);

Секція 2. Енергогосподарство промислового підприємства. Практичні рішення з підвищення ефективності енергоспоживання.

Мета проведення панельної дискусії обумовлена необхідністю підвищення умов безпечної експлуатації систем газопостачання. Нагальними є питання нормативно-правової регламентації впровадження та функціонування систем телемеханіки, систем телеметрії та автоматизованих систем управління технологічними процесами в газових господарствах підприємств, розробка єдиних критеріїв та\або національних стандартів (регламентів) їх виробництва та експлуатації.

ХІІ Міжнародний форум проходитиме в період 23-25 вересня 2014 р. на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р. № 787-р «Про проведення щорічного Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та спільно з ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Були б вдячні за фахові виступ в ході панельної дискусії. Просили б, по можливості, повідомити контактні дані представників відомств, організацій та компаній, які будуть уповноважені брати участь у заході, та орієнтовну тематику їх виступів.

Контактні дані Асоціації – поштова адреса: 01021, м.Київ, вул.Шовковична, 7-А, кв.8; телефон: (044)-253-46-50.

Орієнтовна тематика питань для обговорення

Програма семінару