Шосте засідання Громадської ради при Мінрегіоні


12 липня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом Павла Міхайліді відбулося шосте засідання Громадської ради (Протокол № 6 від 12 липня 2017року).

На засіданні були присутні 19 членів Громадської ради, заступник начальника управління благоустрою та комунального обслуговування Людмила Полтораченко, а також головний спеціаліст відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Мінрегіону Сніжана Шульга, члени експертних груп, представники громадських організацій.

Під час засідання члени ради розглянули та схвалили наступне:

  • пропозиції та рекомендації, надані Експертною групою з підготовки пропозицій щодо нормативно-правового забезпечення впровадження та функціонування інтелектуальних систем обліку, телеметрії, систем телемеханіки і АСУ ТП газо-, водо-, теплопостачання і водовідведення до Плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року (Рішення № 6/6-17 від 12 липня 2017 року).
  • Також затвердити пропозиції і рекомендації, надані учасниками громадських слухань у формі обговорення стану підготовки Держенергоефективності проекту Закону України «Про енергетичну ефективність» в контексті імплементації Директиви 2012/27 / ЄС Європейського парламенту та Ради від 25 жовтня 2012 про енергоефективність, яке відбулось 6 квітня 2017 року (Рішення 6/5-17 від 12 липня 2017 року).

Протокол шостого засідання Громадської ради при Мінрегіоні: 

Рішення 6/5-17 «Про стан підготовки Держенергоефективності проекту Закону України «Про енергетичну ефективність»

Рішення № 6/6-17 «Про пропозиції та рекомендації до Плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року»:

Докладніше.