Міністерство регіонального розвитку затвердило склад Громадської ради


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затвердило склад Громадської ради.

Згідно Наказу Мінрегіону України від 12 травня 2014 року № 136 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» затверджено склад Громадської ради при Мінрегіоні України, строк повноважень якого – два роки. Відповідальним за співробітництво з Громадською радою при Мінрегіоні визнано Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Петруняк Н.Д.).

Затвердження складу Громадської ради при Мінрегіоні України здійснено з метою підвищення ролі громадської думки в процесі прийняття Міністерством рішень та здійсненню координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в галузі регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», враховуючи протокол установчих зборів від 29 квітня 2014 року № 1.

Представляти Асоціацію в Громадській раді при Мінрегіоні України уповноважений Глава Асоціації — Голова Правління Асоціації  Ейсмонт Віталій Станіславович.

Докладніше: http://minregion.gov.ua/collegial/gromadska-rada-pry-minregioni-ukrainy/nakaz-minregionu-ukrayini-vid-12-travnya—2014-roku-n-136—pro-zatverdzhennya-skladu-gromadskoyi-radi-pri-ministerstvi-regionaln-58742/.