«Зелений» тариф для суб’єктів господарської діяльності


http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=3879

Оприлюднюється проект регуляторного акта — зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розробила проект постанови НКРЕ «Про затвердження Змін до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності».

Метою прийняття проекту постанови НКРЕ «Про затвердження Змін до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності» є врахування рекомендацій щодо розрахунку «зеленого» тарифу, передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 589-р «Про вдосконалення системи розрахунків за електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

− Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Kozakevich@nerc.gov.ua;

− Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 20.08.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.