Імплементація європейських директив з енергетики в українське законодавство


23 вересня 2014 року у Міжнародному виставковому центрі з 16:00 до 18:30 відбудеться круглий стіл “Імплементація європейських директив з енергетики в українське законодавство”.

Захід пройде в рамках ХІІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Організаторами круглого столу є Міністерство енергетики і вугільної промисловості та коаліція громадських організацій «Енергетичні реформи», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження».

Під час заходу буде обговорено стан імплементації зобов’язань України перед Енергетичним Співтовариством та бачення зацікавлених сторін щодо подальших кроків, які мають бути зроблені в цьому напрямку. Будуть озвучені рішення за результатами засідання Міністерської Ради Енергетичного Співтовариства та головування України в рамках Енергетичного Співтовариства.

До участі в круглому столі запрошені представники міністерств та відомств, відповідальних за імплементацію, громадських організацій та компаній, що працюють в секторі, а також представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Просимо повідомити про участь (з приміткою- запрошення від Комісії з питань Євроінтеграції Громадської ради) у заході до 18:00 18 вересня за тел. 067 614 09 83 або за адресою author@dixigroup.org (контактна особа – Анастасія Єрмакова).

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр-т 15.

Програма круглого столу

JD Energy Competence Center