Засідання Експертної групи


17 грудня 2015 року відбулося чергове засідання Експертної групи з підготовки пропозицій щодо нормативно-правового забезпечення впровадження та функціонування інтелектуальних систем обліку, телеметрії, систем телемеханіки і АСУ ТП на газорозподільних мережах (далі – Експертна група), що утворена Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проводив захід заступник голови Комітету з питань містобудування Громадської ради при Мінрегіоні, голова Експертної групи, глава Асоціації виробників та постачальників газового обладнання В.Ейсмонт.

В заході взяли участь заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Кругляк, голова Громадської ради при Мінрегіоні П.Міхайліді, радник голови НКРЕКП А.Гудаченко, члени експертної групи, експерти галузі, представники громадськості.

Під час засідання були визначені пріоритети роботи Експертної групи в контексті виконання Плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року (затверджений розпорядженням КМ України від 25.11.2015 р. №1228-р) та у відповідності до покладених на неї завдань, а також обговорено питання підготовки пропозицій до нормативно-правових актів України, які слід внести на розгляд органів законодавчої та виконавчої влади для приведення їх у відповідність до директив Євросоюзу з енергоефективності (2012/27/ЄС), спільних правил внутрішнього ринку природного газу (2009/73/ЄС), ефективності кінцевого використання енергії та енергетичних послуг (2006/32/ЄС).

Довідково: Експертна група – робочий консультативно-дорадчий орган Громадської ради при Мінрегіоні, яке є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Експертна група призначена Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (рішення від 15.07.2015 р. №6/6).