Установчі збори з формування нового складу Громадської ради


http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=244946128&cat_id=101130

ОГОЛОШЕННЯ про установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України 7 серпня 2014 року об 11.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 4, (другий поверх, актова зала)

ОГОЛОШЕННЯ

про установчі збори з формування нового складу Громадської ради

при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

До уваги інститутів громадянського суспільства!

З метою забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики у сфері енергетики та вугільної промисловості формується новий склад Громадської ради.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських,релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань,творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ,легалізованих відповідно до законодавства України.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбудуться 7 серпня 2014 року об 11.00год. за адресою: м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 4,(другий поверх, актова зала).

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

− рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах,посвідчене печаткою (у разі наявності);

− біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

− копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

− інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються електронною поштою та в паперовій формі до 25 липня 2014 року включно з 09:00 до 17:00 год. (крім обідньої перерви з 13:00 до 13:40 год.,вихідних та святкових днів) за адресою:  м.Київ, вул. Хрещатик, 34, каб. 518, e-mail: grom.rada@mev.energy.gov.ua

Контактні особи: Любарець Любов Василівна, (044)531-36-09,

Шевцова Тетяна Юріївна, (044)206-38-6